هیچ کس به اندازه‌ی کارل کاکس در سبک‌های هاوس و تکنو شناخته شده نیست، اما دی‌جی‌ها و آهنگ‌سازهای بسیار دیگری هم هستند که از دهه‌ی ۹۰ هنوز دست از کار و تلاش در این حرفه‌ بر نداشته‌اند و اشتیاق خودشان را از دست نداده اند. این کار به این راحتیا نیست و برای بقا در این صنعت یک دی‌جی باید بتواند توانایی خودش در برقراری ارتباط از طریق موسیقی را به روز کند و بالا ببرد و این موضوع برای بیشتر دی‌جی‌های معروف صدق می‌کند.

-Heidi Lawden

هایدی لاودن یک دی‌جی ترن‌تیبل باز است و او اولین اجرایش را در The Gardening Club برگزار کرد اما برای مدتی مجبور شد تا در کافه‌های محلی و مهمانی‌های خانگی فقط برای تفریح پلی کند و آنجا بود که بسیاری از دوستان و اطرافیانش به او می‌گفتند چرا این کار را ادامه نمیدهی؟ او از آن به بعد او به پرچم دار رادیو DubLab در لس آنجلس تبدیل شد که بهترین ایستگاه موزیک الکترونیک آمریکایی در آن منطقه است.

DJ Harvey

-DJ Harvey

این دی‌جی بدون شک یکی از بهترین ها است و حرفی برای گفتن را باقی نمی‌گذارد. او از ابتدا سابقه‌ای درخشانی در کلاب Ministry Of Sound داشته است و  به طور مشخص هر نسلی او را دوست دارد و می‌خواهد که نزدیک هاروی باشد. او استاد تولید فضاهای کلاسیک و چیل در موسیقی هاوس بوده و بهترین اجراهایش را در کلاب هتل Pikes برگزار کرده است.

-Laurent Garnier

در سبک هاوس و تکنو یک دی‌جی دیگر که در سطح و اندازه‌ی یک دی‌جی افسانه‌ای باشد لاورنت گارنیر است برای همین برای مدتی از کارل کاکس خداحافظی می‌کنیم. او برای سال‌های پیاپی در کلاب Oval Space در لندن پلی کرده است و این به دلیل آن است که او دقیقا کاری که آنها می‌خواهد را انجام می‌دهد و کارش را بلد است. او همچنین آلبوم‌های EP،  ترک‌ها و ریمیکس‌های زیادی را نیز منتشر کرده است.

-Erick Morillo

اریک موریلو درست مانند منتورهای اصلی آهنگسازی‌اش Todd Terry و Louie Vega بود. او همیشه این توانایی را داشت که موزیکی بسازد تا همه جا را منفجر کند. او فضایی کلاسیک و لاتین را با موزیکش تداعی می‌کرد. ست‌های او معمولا دارای حسی ترو تازه و فرش بود. او ۵۰ ساله بود و کمتر کسی در این سن به شادابی و انرژی او پیدا می‌کردید. او چند ما پیش به رحمت خدا رفت . یادش گرامی.

Harry Romero

– Harry Romero

هری رومرو که قبلا نامش Choo Choo بود یک دی‌جی و آهنگساز موزیک سبک هاوس است که ریمیکس‌های اخیر او کارهایی برای دی‌جی , Hik’shc معروف Honey Dijon و Josh Wink بوده است. آخرین کارش هم نیز یک همکاری با Weiss بوده است که Where Do We Go نام داشت که یک ترک موفق سبک هاوس است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

DJ Paulette

– DJ Paulette

دی‌جی پاولت از دهه‌ی ۹۰ تاکنون در حال از میان برداشتن مرزها است. اواولین دی‌جی زن مقیم در کلاب The Haçienda بوده است و در برنامه‌های سبک هاوس در منچستر نیز اجراهای زیادی برگزار کرده است. او همچنان با وجود داشتن ۵۳ سال سن در این روزها عالی است و به عنوان یک مربی و دی‌جی و نویسنده دارای مهارت‌های بسیار شایگانی می‌باشد.

King Britt

– King Britt

کینگ بریت به معنای واقعی کلمه یک استاد است او از میانه‌ی دهه‌‌ی ۹۰ به بعد مسیر موزیکالش را از سمت دیپ هاوس به سوی الهامات موزیکال الکترونیکا و آهنگ‌هایی با جنبه‌ی روحانی از دهه‌ی ۸۰ هدایت کرد. ریمیکس ترک Contemplation از Josh One یک اثر بی نظیر از او است او همچنین برای Calvin Harris نیز یک ریمیکس ساخته است. او به عنوان یک پروفسور یک استاد تدریس موسیقی و صدابرداری نیز می‌باشد.

DJ Heather

– DJ Heather

ممکن است که دی‌جی هدر این هنرمند خانم متولد نیویورک باشد اما هیچ وقت نمی‌توانید منکر تاثیرات سبک شیکاگو هاوس در آثار او بشوید. او موزیک هاوس را به همان شکل آوازها و روحیاتی که در ترک‌ها وجود دارد در ست‌هایش به اجرا در می‌آورد و او یک هنرمند پر شور و پر انرژی است که توانایی اجرای ست‌های طولانی را نیز دارد او بیش از ۲۰ سال تجربه دارد و جز پنج هنرمند برتر شیکاگو است که در کنار کانیه وست، گرین ولوت و بیلی کرگان قرار گرفته است.

Sasha

– Sasha

ساشا یک دی‌جی با اصالت و افتخارات بسیار است. او طی در دهه‌های ۹۰ و ۲۰۰۰  در پوشش خبری بسیاری از رسانه‌ها از جمله Mixmag بوده است و همچنان هم در تیتر اول مجلات و روزنامه ها ظاهر می‌شود و این به دلیل تعهد و عشق و ارادت بالای او به هنر می‌باشد که برای همیشه موزیک را در دلش زنده نگه می‌دارند. کارهای اخیر او همکاری‌هایی با Kolsch و ریمیکس‌هایی برای Hot Chip بوده است.

منبع دی جی سنتر :‌هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.