مگدَلِنا زمانی که تنها ۱۵ سال داشت چشم‌هایش رو به موسیقی الکترونیک باز شدند، زمانی که برادر بزرگترش برای اولین بار او را یواشکی به یک کلاب برد. او به عنوان یک کودک با تاثیرات موسیقیایی از روستای بومی خودشان در یوگوسلاوی بزرگ شد و بعدا به عنوان یک نوجوان به منطقه‌ی پر جمعیت هامبورگ جذب شد و در آنجا موسیقی الکترونیک برای او به یک اکتشاف مهیج تبدیل شد.

معرفی و مروری بر یک زندگی: Magdalena

در طول یک دهه بعد صحنه‌ی موسیقی هامبورگ شکوفا شده بود و در آن شهر به طور خیلی زیادی به دلیل ملودیک بودن تکنو و هاوس‌ها بیشتر شناخته شد. در همان جو بود که لیبل Diynamic Music توسط Solomun و Adriano Trolio تشکیل شد و مگ‌دَلِنا از همان ابتدا در کنار آن دو شروع به فعالیت کرد. آنها رویای خودشان را برآورده کردند و کلاب EGO را در هامبورگ افتتاح کردند. مگ‌دَلِنا کنترل مدیریت کامل کلاب، رزروها و ارتباطات با هنرمندان را به دست گرفت و بعداً به عنوان دی جی مقیم آنجا درآمد. در این روند او چیزهای زیادی آموخت و تجربه‌های زیادی را کسب کرد.

او پس از شروع برنامه‌های منظم خود، رزومه‌ی خود را با رزرو‌هایی در کلاب‌های مشهور در اروپا و همچنین اجرا‌ها و فستیوال‌های Diynamic Tour پر کرد. از آنجایی که او فردی بود که همیشه صد در صد توان خود را برای کاری می‌گذاشت، آشکار بود که او می‌تواند شور و علاقه‌ی خود به تنها هدفش یعنی موسیقی را به خوبی دنبال کند. کلاب EGO در اوج موفقیت‌هایش در سال ۲۰۱۴ تعطیل شد و چیزی که از آن باقی ماند، ایونت‌های فضای باز سالیانه‌‌ای به نام EGO AIR است که هر ساله در تابستان و در شهر محل اقامتش هامبورگ میزبان این ایونت است.

معرفی و مروری بر یک زندگی: Magdalena

چالش بعدی که مگ‌دَلِنا برای خودش رقم زد‌، آغاز تجربه کردن در استودیوی آهنگسازی بود و او تا سال ۲۰۱۶ مشغول یادگیری آهنگسازی بود و اولین ترکش را در همان سال در آلبوم تلفیقی لیبل داینامیک به مناسبت دهمین سالگرد لیبل داینامیک منتشر کرد. او در سال ۲۰۱۷ اولین آلبوم EP خودش به نام Morphosfalter را در لیبل Leena Music که متعلق به دی جی Anja Schneider است منتشر کرد. او در بهار سال ۲۰۱۸ اولین آلبوم EP خودش در لیبل Dyinamic را به نام Elementum منتشر کرد. ترک “Should I Stay” از Magdalena از اولین تولیدات او در لیبل Diynamic  بود.

گذشته‌ی Magdalena به عنوان مدیر کلاب به او مهارت‌هایی داد که لازمه‌ی هر دی‌ جی می‌باشد،‌ او در آنجا فهمید که مردم چه چیزی می‌خواهند، فهمید چطور حالت مردم را دریابد و به نیاز‌های آنها واکنش نشان دهد. سلیقه‌ی موسیقیایی او در کنار میکس متمایزِ خوش‌مشرب و پر‌آرامش او از جمله دلایلی است که از او در ایبیزا یک شخصیت محبوب ساخته است. او در سال ۲۰۱۶ اولین اقامت خود در White Isle را به همراه یک اجرای رادیویی منظم در رادیو  ibiza Sonica به نام “Magdalena’s Pony  Farm”  به دست آورد و همچنین در لاین‌آپ های زیادی در کنار هنرمندان بزرگی از جمله Oliver Huntemann و Rodriguez Jr و… حضور داشته است.

منبع دی جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
مروری بر زندگی Magdalena
4.0به ابن مقاله امتیاز بدهید !
امتیاز
نمره خوانندگان از 1 رای