DRACH

عکس کاور خود را تغییر دهید
DRACH
عکس کاور خود را تغییر دهید

علی زرین کاسه ملقب به دِرَچ دی جی زیر زمینی ایرانی متولد و مقیم تهران است . او در کودکی علاقه بسیار وافری به بازی های کامپیوتری داشت اما تفاوت این علاقه با علاقه عوام این بود که او عاشق روایتی بود که پشت پرده ی هر بازی نهفته بود از این رو، روز ها و ماه ها در کودکی همه روزه ساعت ها راه می رفت و به داستان های ذهنی خود شکل قابل لمسی می داد ، که تنها خود می توانست آنها درک و تحلیل کند ، از این رو خانواده ، او را در کودکی علی فکری صدا می زدند .
در نوجوانی به نرم افزار و تکنولوژی علاقه بیشتری پیدا کرد زیرا این بستری بود برای ساختن و جان دادن به افکاری که از کودکی در سر پرورانده بود . در دانشگاه رشته ی نرم افزار را انتخاب کرد و علاقه زیاد به برنامه نویسی باعث گرایش او به سمت رباتیک شد و مدتی را در تیم رباتیک اس پی ال دانشگاه آزاد قزوین گذراند . با وجود نداشتن علم آکادمیک موسیقی ونداشتن مهارت در نوازندگی ، موسیقی الکترونیک در زندگی علی جایگاه خاصی داشت زیرا این چیزی بود که می دانست می تواند از طریق نرم افزار ها آن را خلق کند. به همین خاطر شروع به آموختن تخصصی نرم افزار های دی جی و آهنگسازی دی جی کرد و مدتی هم به نواختن ویوان پرداخت . او همیشه شیفته ی یادگیری بود و نزد اساتید مختلف به آموختن علوم حرفه ای دی جی پرداخت از جمله اساتید او در موزیک الکترونیک نام هایی چون سهیل محجوبی مقلب به امجوبی و دادگر مهاجر را می توان نام برد.
بعد از مدتی گرایش خاصی به همکاری با تیم های مخلتف جهت برندینگ صوتی پیدا کرد و به اجرا در ایونت های مختلف در مکان مختلف پرداخت و هم اکنون نیز به این کار ادامه می دهد .در این حین او به فکر ضبط مجموعه ای با هویت یک دی جی اما شکلی متفاوت تر از یک ست دی جی افتاد طوری که جهت روایت داستان های مختلف از طریق صدا باشد . نتیجه آن مجموعه ساند استوری شد که ایده ای داستان وار و مستند گونه از زندگی او را دنبال می کند . هر قسمت از ساند استوری که نام مشخصی دارد به روایت داستانی مستند و عمیق می پردازد که شنوده در صورت نخواندن نام و داستان کوتاه شرح قصه محتوای آن را درک نخواهد کرد به همین خاطر او همیشه کارهایی برای مخاطبان خاص ارا‌ئه می دهد طوری حتی دسترسی به آن ها برای مخاطبان عام راحت نباشد و هرکس تنشه آن داستان ها شود اقدام به گوش کردن به آن ها کند .ضبط داستان های او به علت مستند بودن ترتیب ماهانه ی مشخصی مانند پادکست های دیگر ندارد و بستگی به اتفاقات جهانی پیران او دارد به همین خاطر در طول سال تعداد نسبتا کمی از آن ها مجموعه قابل ارائه شنودگان می باشد .
در سال ۹۴ به علت احساس نیاز به بسترسازی بیشتر در زمینه ی کاری خود شروع به همکاری با برنامه ای هدفمند با مجموعه ی دی جی سنتر کرد و در طول این سال ها سعی و همت خود را علاوه بر فعالیت های کاری شخصی روی کمک کردن به دی جی ها و فعالیت های مختلف مرتبط متمرکز کرد و هم اکنون نیز مدیریت مجله دی جی سی و لیدر برنامه ریزی مجموعه دی جی سنتر می باشد.

وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است

این کاربر هنوزاطلاعات پروفایل خود را بروز نکرده است.

Ali
Zarrin
DRACH